Tekstokracja.pl w nowej odsłonie

content marketing, copywriting, opisy produktów

Maciej Drzał on Email
Maciej Drzał

1

Lipiec 2016

Tekstokracja.pl właśnie wystartowała z nową wersją strony internetowej. Oznacza to nie tylko zmiany wizerunkowe, ale też rozszerzenie naszych usług, o tworzony dla Was bogatszy i bardzo dobry content. Tak, wciąż zajmujemy się copywritingiem. Jednakże, chcemy spróbować podejść do niego w nowy sposób.

Naszą misją jest traktowanie treści w sposób wieloaspektowy. Dobry content to nie tylko tekst – to także jego wizualna otoczka i atrakcyjność. Nowoczesny copywriter to osoba, która łączy w sobie cechy autora tekstu, grafika oraz webdesignera.

Dobry content marketing to niezwykle szerokie pojęcie o którym – mamy nadzieję! – pisać będziemy ciekawie, rzetelnie i nietypowo.

Zapraszamy!

Ten wpis powstał z użyciem DIVI – najlepszego edytora wizualnego pod CMS WORDPRESS.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Jak pisać teksty SEO?

Wartościowa treść jest jednym z najważniejszych elementów wpływających na pozycję strony internetowej. By jednak znaleźć się wysoko w rankingu wyszukiwarek, potrzebne są artykuły, które są czytelne nie tylko dla internautów. Również wyszukiwarki muszą dobrze...

Język korzyści w copywritingu

Język korzyści w copywritingu Teksty, które pisane są przez copywritera, można nazwać towarem, który trzeba sprzedać. Dobrze napisany komunikat ma namawiać klienta do kupna. Natarczywa reklama już dawno nie jest narzędziem wpływu na odbiorcę. Do klienta trzeba...