Tekstokracja.pl w nowej odsłonie

content marketing, copywriting, opisy produktów

Maciej Drzał on Email
Maciej Drzał

1

Lipiec 2016

Tekstokracja.pl właśnie wystartowała z nową wersją strony internetowej. Oznacza to nie tylko zmiany wizerunkowe, ale też rozszerzenie naszych usług, o tworzony dla Was bogatszy i bardzo dobry content. Tak, wciąż zajmujemy się copywritingiem. Jednakże, chcemy spróbować podejść do niego w nowy sposób.

Naszą misją jest traktowanie treści w sposób wieloaspektowy. Dobry content to nie tylko tekst – to także jego wizualna otoczka i atrakcyjność. Nowoczesny copywriter to osoba, która łączy w sobie cechy autora tekstu, grafika oraz webdesignera.

Dobry content marketing to niezwykle szerokie pojęcie o którym – mamy nadzieję! – pisać będziemy ciekawie, rzetelnie i nietypowo.

Zapraszamy!

Ten wpis powstał z użyciem DIVI – najlepszego edytora wizualnego pod CMS WORDPRESS.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Czy cena dobrego opisu musi być wysoka?

Profesjonalny, chwytliwy tekst na stronę internetową – to być albo nie być dla firm wszelkich kategorii w XXI wieku. Reklamy, wpisy na blogi, slogany, opisy produktów i wiele innych, to wszystko, z czym musi mierzyć się na co dzień każdy, kto chce skutecznie...

Jak poprawnie zredagować tekst w SEO copywritingu?

Starannie dopracowana witryna internetowa to wizytówka każdego przedsiębiorstwa. W dużej mierze ma to wpływ na pozyskiwanie nowych klientów, ponieważ wizualna strona ma dla odbiorców duże znaczenie i wpływa na to, czy klient odbiera firmę jako profesjonalistę w danej...