Small Home 
producent domów modułowych

Firma Small Home tworzy nowoczesne i bezpieczne domy modułowe ze stali. Ich celem jest wykorzystanie najnowszych technologii i dostarczanie domów letniskowych i całorocznych na miarę wygórowanych oczekiwań właścicieli. Oferuje domy jednopiętrowe z 50-letnią gwarancją na konstrukcję. Wykończenie i wyposażenie domu można skonfigurować samemu w konfiguratorze.

Tekstokracja dla stron www i e-Commerce

Treści, opisy produktów, teksty SEO, teksty blogowe

Potrzeby klienta:

Klient zwrócił się do na z prośbą o opracowanie treści na stronę internetową, które z jednej strony przekażą jego wizję, z drugiej zaś umożliwią wyszukiwanie oferty w wyszukiwarce, czyli będą zawierać słowa kluczowe.

Jak zrealizowaliśmy usługę?

W pierwszej kolejności skupiliśmy się na poznaniu potrzeb i wizji klienta. Stworzyliśmy mapy myśli oraz makiety, które pozwoliły nam na zaprojektowanie ścieżek użytkownika na stronie. W kolejnym etapie wytypowaliśmy listę słów kluczowych dla całego projektu, a następnie przyporządkowaliśmy słowa kluczowe do danych podstron.

Zanim przeszliśmy do przygotowania opisów podstron w naszej bazie copywriterów znaleźliśmy osoby, które wykazywały się wcześniej doświadczeniem w branży budowlanej. Wybraliśmy dwóch copywriterów do tego projektu.

Przygotowane teksty przed wysłaniem do klienta zostały poddanie ocenie korektorskiej oraz sprawdzone w systemie antyplagiatowym. Po upewnieniu się że są poprawne przesłaliśmy je do akceptacji klienta a następnie do działu programistycznego celem umieszczenia stronie. Sprawdź efekty: www.small-home.pl

Chcesz zamówić teksty na stronę internetową? Skontaktuj się z nami.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie w naszym biurze lub u Ciebie!