Dołącz do nas

Każda zapraszana do naszego zespołu osoba stanowi wartość dodaną. Cenimy ludzi młodych, o świeżym spojrzeniu na marketing treści. Z radością przyjmujemy pod swe skrzydła osoby o zacięciu redaktorskim, zainteresowane digital marketingiem oraz świadome wartości słowa pisanego. Lekkie pióro i głowa ciężka od pomysłów to Twoje najważniejsze cechy? Nie zwlekaj, tylko ślij swoje CV do nas, a tymczasem przybliżymy Ci trochę nasz proces rekrutacji.

Nasza rekrutacja

Nie brak osób, które są zainteresowane rozpoczęciem swojej ścieżki zawodowej właśnie u nas. Właśnie dlatego już na etapie rekrutacji staramy się zweryfikować, czy dany kandydat posiada zalety i umiejętności, na których zależy nam najbardziej. Otwartość, samodzielność, obowiązkowość – to trzy cechy, które ma każdy członek naszego zespołu. Jeśli chcesz być jego częścią, musisz udowodnić nam, że posiadasz je i Ty. Aby sprawdzić, czy szukamy właśnie Ciebie, damy Ci proste zadanie do wykonania np. stworzenie próbnego tekstu SEO lub blogowego. Jeśli spodoba nam się to, co napiszesz, zaprosimy Cię do siebie!

Stawiamy na rozwój

O tym, że warto z nami współpracować, najwięcej powiedzą Ci nasi copywriterzy. Nasza baza współpracowników liczy już ponad 200 osób. Jest stale poszerzana i rozwijana w trosce o jakość tworzonych tekstów, zadowolenie naszych copywriterów oraz Klientów. Pisząc dla nas będziesz mieć możliwość wyboru interesujących Cię tematów. Lubisz tworzyć długie eksperckie artykuły? A może wolisz krótkie formy jak opisy produktów? Napisz nam o tym i nie przejmuj się, będziemy o tym pamiętać przy zlecaniu Ci tekstów.

Ścieżka kariery

Twój rozwój na pokładzie Tekstokracji zależy przede wszystkim od Ciebie, ilości czasu, którą możesz nam poświęcić, jakości Twojej pracy, formy współpracy, na którą się zdecydujesz. Nie zamykamy się na potrzeby naszych współpracowników. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że w przeszłości osoby, które rozpoczynały z nami sporadyczną współpracę w charakterze copywriterów, po sprawdzeniu się dołączały na stałe do naszego zespołu z czasem awansując na stanowiska kierownicze. Nie zwlekaj więc tylko wysyłaj swoją aplikację. Być może czekamy właśnie na Ciebie!

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

Porozmawiajmy o Twoim projekcie w naszym biurze lub u Ciebie!