Profesjonalna redakcja i korekta tekstów

Tekst z błędami nie wzbudza zaufania wśród odbiorców, a także bardzo częsta zniechęca do skorzystania z usług, które oferuje marka. Bez względu na, to jaką formę przyjmuje tekst, jego bardzo istotnym elementem jest poprawność językowa. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia, mając pewność, że przygotowany przez Ciebie tekst będzie spełniał wszelkie kryteria. Przeprowadzimy profesjonalną korektę i redakcję tekstów, zachowując przy tym oryginalny styl charakterystyczny dla danego autora.

Pierwszy etap – redakcja tekstu

Pierwszym etapem pracy nad stworzoną publikacją jest jego redakcja. Nasi specjaliści usuwają wszelkie dostrzeżone błędy bez względu na ich rodzaj. Dzięki redakcji tekst staje się nie tylko poprawny językowo, ale także lepszy stylistycznie oraz logicznie. Zredagowany, wolny od błędów tekst lepiej trafia do czytelnika.

Drugi etap – korekta tekstu

Korekta to drugi etap pracy nad tekstem. Polega on na sprawdzeniu i poprawieniu tekstu, który wcześniej poddany był redakcji. Korekta to ostateczne sprawdzenie tekstu przed publikacją, dlatego musi być wykonana perfekcyjnie. Korektor sprawdza poprawność językową tekstu, nie ingeruje on w jego ostateczną formę czy układ.
Wstępna redakcja merytoryczna i stylistyczna.

Redakcja i korekta tekstu – korzyści

W bazie posiadamy ponad 400 copywriterów, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Twój tekst sprawdzimy od początku do końca, pod każdym kątem. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że przygotowany do publikacji tekst jest poprawny i zainteresuje odbiorcę. Jakie korzyści wiążą się z poprawnie zredagowanym tekstem?

  • Profesjonalizm i zaufanie w oczach odbiorców
  • Lepsze wyniki SEO
  • Większa sprzedaż

Kompleksowo zajmiemy się każdym Twoim tekstem. Skontaktuj się z nami już dziś! Kontakt Tekstokracja

Porozmawiajmy o Twoim projekcie w naszym biurze lub u Ciebie!