CZYM JEST VISUAL CONTENT MARKETING?

Komunikacja internetowa zmieniła swoją formę. Stała się szybka, hasłowa, oparta wyłącznie na komunikatach. Badania Microsoftu potwierdzają, że mamy 10 sekund aby zainteresować klienta swoją stroną. Nie da się tego zrobić nawet bardzo dobrym i długim tekstem.

Visual Content to wszystko co może się znaleźć na stronie www prócz tekstu: zdjęcia, animacje, video, grafiki i infografiki, memy, komiksy itd.
Facebook podał że aż 70{b4c1645d9b4b14772dad6357c38fa59291b76d60ae7862323adcdb8d2c35e704} najpopularniejszych treści klikanych, polubianych, etc. to ZDJĘCIA!

  • INFOGRAFIKI

Infografiki wywodzą się z przekonania, że nie tylko treść się liczy, ale także forma w jaką ją się przekazuje. Im ciekawiej, tym lepiej!

  • BROSZURY

Wartościowy projekt broszury musi być nie tylko efektowny wizualnie, ale też spełniać funkcje reklamowe i informacyjne. Spójny wizerunek to klucz do serca klienta!

  • LANDING PAGE

Jesteś taki, jakim Cię widzą. Dlatego, jeżeli masz już stronę internetową, postaraj się zrobić dobre pierwsze wrażenie. Drugiej szansy może nie być.

  • VIRAL CONTENT

Grafiki do social media, wideo, prezentacje, white papers i wszystko to, co może szybko rozprzestrzenić się w sieci.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie w naszym biurze lub u Ciebie!