Dodawanie produktów do sklepu internetowego to zadanie, które trzeba powierzyć profesjonalistom. Dlaczego? Ponieważ już w czasie budowania asortymentu sklepu internetowego można sprawić, że będzie on bardziej widoczny w sieci. To pozwoli dostarczyć klientowi niezbędnych dla niego informacji.

Samo dodawanie produktów może trwać od kilkunastu sekund do kilkunastu minut – różnica wynika z ilości informacji, które powinny znaleźć się na stronie sklepu internetowego. O ile dodanie produktu, przy którym wystarczy wpisać jego nazwę, wstawić opis i zdjęcie, nie wymagają większych umiejętności.

O tyle dodanie produktów, gdzie dodatkowo występują parametry techniczne, dołączone są pliki w postaci instrukcji obsługi lub porad technicznych, gdzie trzeba uwzględnić atrybuty, przypisać produkt do kategorii, podać wagę lub wymiary produktu, określić stawkę VAT, ustawi jednostki miar – zdecydowanie zwiększa nakład pracy.
W takiej sytuacji doskonale jest zlecić dodawanie produktów do sklepu komuś, kto dysponuje odpowiednią siłą i wie, jak usprawnić swoją pracę.

Dodawanie produktów do sklepu internetowego – zleć to profesjonalistom!

Dobre zarządzanie produktami w czasie wprowadzania ich do sklepu internetowego umożliwia przygotowanie opisów produktów, meta tagów i strony pod pozycjonowanie. Oznacza to, że sklep ma szansę znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania, a to przekłada się na realne zyski.

Doskonale znamy mechanizmy, które rządzą procesem dodawania produktów do sklepów, dlatego wykonujemy powierzone nam zadanie szybko i bez trudności. Oprócz budowania asortymentu sklepu internetowego zajmujemy się tworzeniem opisów produktów według wcześniej ustalonego wzoru, tworzymy opisy kategorii, dodajemy zdjęcia i grafiki – wszystko po to, by klient miał pełny komplet informacji o produkcie, a firma mogła cieszyć się doskonale skonstruowanym sklepem internetowym.

Jak tworzyć skuteczne opisy produktów

Porozmawiajmy o Twoim projekcie w naszym biurze lub u Ciebie!